Kremų yra labai daug, bet veiksmingų

Kremų yra labai daug, bet veiksmingų

Paakių kremas padeda įveikti senėjimo procesus

Veido oda reikalauja specialios priežiūros. Ją reikia tinkamai nuplauti, drėkinti ir maitinti. Sritis prie akių visada erzina daugelį moterų. Iš ryto atrodome kaip pamuštos, paakiai pabrinksta, atsiranda raukšlės. Metas įsigyti paakių kremą!

Paakių odoje nėra riebalinių liaukų, nenuostabu kodėl ji taip greitai pradeda sausėti ir raukšlėtis. Tinkama priežiūra – būtina, jei norite, kad ne tik veidas, bet ir akys spindėtų natūraliu grožiu.

Žinoma, kad paakių oda reikia susirūpinti gan anksti. 25 gyvenimo metai palieka savo pėdsakus. Tada paakių kremas tampa beveik kasdieniu palydovu. Specialistai pastebi, kad jei oda šioje srityje tampa labai sausa, plona, papilkėjusi ir atsiranda nedidelių raukšlelių, šio amžiaus laukti nereikia.

Beje, paakių kremo paskirtis yra gan įvairi. Jis ne tik drėkina, maitina odą, bet ir mažina sudirgimą bei patinimą. Dera pasirūpinti tuo produktu, kuris savo sudėtyje turi vitaminų, antioksidantų, amino rūgščių, kurios padeda suaktyvinti ląstelių veiklą ir skatina jų regeneraciją. Patartina vengti dažančiųjų ir kvapniųjų medžiagų. Jos gali greitai išprovokuoti nemalonią alergiją. Paakius kremu reikia tepti ir ryte, ir vakare. Prieš tai gerai nuprausus veidą.

Rinkoje yra nemažai natūralaus paakių kremo. Jo sudėtyje rasime kalogenų, elastinų, lipidų bei įvairių augalinių ekstraktų, jūros dumblių. Jei naudosite šiuos produktus, oda bus aprūpinta reikalingais mineralais.

O paakiams skirtų priemonių galima pasigaminti ir namuose. Jei tą dieną niekur neskubate ir žinote, kad visą laiką praleisite namuose, dera pasilepinti natūraliomis grožio procedūromis. Pavargusias akis atgaivina ir nuramina drungni žaliosios ar juodosios arbatos kompresai, ramunėlių nuoviras. Ploni virtų bulvių ar žalių agurkų griežinėliai, taip pat, suteiks panašų rezultatą. Paakiams tinka ir skirtingos veido kaukės. Elementariausia – šviežios grietinėlės ir alyvuogių aliejaus mišinys. Oda atsigaus ir pasimaitins, padėsite jai atkurti natūralų balansą.

Alkoholis organizmui yra priešas. Per didelės jos dozės nepatinka ir odai, o ką jau kalbėti apie paakius. Jei vokai smarkiai brinksta ryte, dera vakare atsisakyti papildomos taurės. Pakeiskime ją vandeniu ir paakiai iš ryto nebus tokie jau pavargę.

Pabaigai reikia priminti vieną akivaizdžią tiesą. Joks kremas, net ir skirtas paakiams senėjimo proceso nesustabdys, bet kokybiška priemonė ją akivaizdžiai sulėtina.

Straipsnis parašytas: 2014-10-18