Pigiausi skrydžiai su zuikio bilietais

Pigiausi skrydžiai su zuikio bilietais

Greičiausiai nepatikėsite, bet keliauti patinka ir man ir pigūs lėktuvų bilietai man padeda labiausiai. Kokia prasme? Kiekvienas dažnai keliaujantis lietuvis ar bet koks pasaulio turistas yra sau atradęs taisyklę, kad visos pigios kelionės prasideda būtent nuo lėktuvų bilieto, kuris įsigyjamas ar tik rezervuojamas už labai mažą kainą. Tai yra, bilietai skrydžiui buvo sumedžioti pigių skrydžių skiltyje, kur kasdien skelbiami vis nauji pasiūlymai skrydžiams už mažesnę kainą.

Tokiu pat panašiu principu keliauju ir aš. Pirma susigaudau bilietus į norimą skrydį. Tai nereiškia, kad juos randu ar susimedžioju iškart kaip prisėdu prie kompiuterio, nes pigūs skrydžiai nors ir skelbiami kasdien, ar per dieną kas kelias valandas, jei nori susirasti bilietus tam tikra kryptimi, būtina apsiginkluoti kantrybe ir išlaukti momento kai pigus lektuvu bilietai bus paskelbti ir norima kryptimi. Pirkdamas lėktuvų bilietus dažniausiai juos perku be bagažo, nes su savimi imu tik rankinį lėktuvo salono bagažą, kuris galimas iki 10 kilogramų, o kitą bagažą, jei toks man reikalingas aš siunčiu per siuntų tarnybą iš Lietuvos. Kurios mano bagažą pristato per kelias dienas, priklausomai į kokį kraštą noriu ir nuo durų prie durų už ženkliai mažesnę kainą.

Kaip aš ieškau bilietų skrydžiams už mažą kainą? Visai paprastai ir tai veikia, jei aišku turiu kantrybės laukti, nes kartai būnu toks užsivedęs susirasti bilietus, kad perku ne pačius pirmuosius, bet truputėlį pabraidęs po internetines platybes. Prisipažinsiu, pritrūkstu kantrybės, todėl, paskutiniuoju metu pradėjau pirkti lėktuvų bilietus nesirenkant krypties, jei suprantate apie ką aš. Aš tiesiog atsidarau pigių skrydžių skiltį ir žiūrinėju bei renkuosi šalį į kurią jau siūlomi pigūs bilietai, nes neprisirišant prie konkrečios šalies, bilietus pigiau galima įsigyti į bet kurią kitą šalį, kurioje dar nebuvote. Taip pradėjau elgtis ir aš. Retkarčiais apsilankau svetainėse, kurios siūlo bilietus pigiai daugelio krypčių ir išsirenku, juk žinau šalis, kuriose dar nesu buvęs.

Man labai padeda ir skrydžių prenumeratos, kurias užsisakiau keliose patikusiose svetainėse, ypač zuikio bilietuose, kur nėra jokių pašalinių trukdžių, reklamėlių ne kelionės temomis ir brukalų, kurie ateina į paštą reikia ar nereikia. Zuikio bilietai atsiunčia tik konkrečių skrydžio krypčių bilietų kainas ir viskas, daugiau jokio savivaliavimo dėl informacijos pateikimo, ne taip kaip kiti, siuntinėja bet ką, kad tik atkreiptų į save dėmesį. Tad, gaunu tikslią informaciją, į kurią pažiūrėjęs nusprendžiu ar verta jungtis prie svetainės ar laukti kitų pasiūlymų. Todėl man galvos neskauda, keliauju dažniau ir žinoma, ženkliai pigiau.

Milanas.

Straipsnis patalpintas dar: 2014-08-06