Anglų kalbos kursai ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir Klaipėdoje

Anglų kalbos kursai ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir Klaipėdoje

Kaip greitai bėga laikas, atrodo, kad tik vakar dar sėdėjau vidurinės mokyklos suole ir bandžiau atrodyti protingai. Taip, taip, Jums nepasirodė, parašiau vidurinės, nes tai buvo dar rusų laikais, kai švietimo įstaigose karaliavo spaliukai, pionieriai ir komjaunuoliai, kurie tuos vardus gaudavo sulaukę tam tikro amžiaus ir priėmę tam tikrą priesaiką. Kuri įpareigodavo mus elgtis gerai, protingai ir etiškai, gerbti vyresnius ir nedaryti jokių vaikiškų nusižengimų, kas prasilenktų su turimo vardo kodeksu.

Iki komjaunuolio lygio nepatempiau, nes iš 10 klasės, nes mama mane buvo prastūmusi ir įkalbėjusi mokytojus bei mokyklos administraciją, kad aš tikrai mokysiuos ir sieksiu moksle aukštumų. Bet deja, nuvyliau savo mamą, nesimokau, ypač anglų kalbos, kas labai siutino mano mokytojus, nes gale mėnesio išėjo keli dvejetai. Mokyklą teko palikti.

Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Kad ir kaip blogai mokiausi vidurinėje ir ranka buvau numojęs ant anglų kalbos mokslų, kalbų šiek tiek pramokau, ypač rusų, nes jai, dar vidurinėje skyriau patį didžiausią dėmesį, o su anglų nedraugavau sakydamas, kam ji man reikalinga, jei niekas neleidžia išvykti iš Lietuvos, aplinkui tik rusakalbiai, tai ir aš nuo jų nesiskirsiu.

Atsiprašau mamos ir savęs, klydau. Dabar labai gailiuosi, kad anglų kalbos nesimokiau, nes gyvenime ir mūsų šalyje viskas pasikeitė kardinaliai. Išsikovojome nepriklausomybę, atsivėrė visos šengeno erdvės, o po Europą galim lakstyt pirmyn ir atgal kiek norime, tik turėk noro, laiko ir suprantama, pinigų. Todėl tokiems gyvenimo vingiams yra būtina anglų kalba. Vaikystėje nesimokiau jos, bet gyvenimiška patirtis padėjo man šiek tiek patobulėti, bet nebuvau visiškai ja patenkintas, todėl nusprendžiau, kad anglu kalbos kursai Klaipėdoje galėtų man pagelbėti tiek patobulėti, tiek įtvirtinti jau turimas iš vidurinės žinias.

Susiradau uostamiestyje save gerai užsirekomendavusią kalbų mokyklą, „Žako kalbos kursai“ vadinasi. Kiek pamenu, anglų kalbos kursus pradėjau neiškart, o ir pinigų nereikėjo mokėt iškart, nes pradžioje buvo nustatytas mano žinių bagažo dydis ir anglų kalbos lygiai, kurie yra 7, man tiko ne visi. Užpildęs testo anketą buvau patikrintas ir nustatyta, kad aš atitinku ne nulinė, bet B1 lygį, o tai jau geriau nei nieko nežinantys. Bet kokiu atveju nebuvau patenkintas savo anglų žiniom, todėl trūk pluš nusprendžiau pasimokyti kalbos, nes skraidyti po pasaulį tai šen, tai ten man labai patinka, o be kalbos aš jaučiuosi nepatogiai ir jaučiu nepatogumą, kai negaliu su viešbučio liokajais susikalbėti populiariausia anglų kalba.

Mokykitės anglų kalbos ir mėgaukitės gyvenimu, juk jis toks trumpas!