Pigios kelionės ir aviabilietai

Pigios kelionės ir aviabilietai yra kaip dvi, tarpusavyje susijusios ir viena kitai reikalingos sesutės, be kurios nors vienos nebus arba kelionių, arba aviabilietai liks nenupirkti.

Pašios temos yra jau aptartos ne vieną kartą ir ne kartą surašytos worde, bet kaskart atsiranda niuansų, kurių dėka šios temos vis plėtojamos ir plėtojamos. Todėl ir mes norime pakalbėti apie keliones, kurios niekada neįvyktų be pigių aviabilietų, kurie skelbiami vos ne kasdien ir kas valandą tam tikrose, pigių skrydžių skiltyse.

Taigi, daugelis Lietuvos gyventojų mielu noru keliauja po pasaulį, pažindami vis daugiau ir daugiau įdomių šalių ir jų kultūrų. Daugelis ieško ir pigių kelionių į tas šalis, nes tikisi, iš sukauptų lėšų ir sutaupyto likučio, jas panaudoti kitos kelionės planams. Taip formuojasi kelionių biudžetas, kuris jau žinomas iš anksto ir kuris leidžia numatyti bei pasverti visas kelionių išlaidas. Vieni, keliones planuojasi patys, kiti, tas keliones perka iš kelionių agentūrų ir duoda uždirbti joms. Bet ne visi agentūrose perkantys nepagalvoja, kad nesvarbu kiek pigiau perkate kelionę, lyginant su agentūrose siūlomomis, jos vis tiek bus brangesnės už tas, kurios yra planuojamos asmeniškai. Kodėl? Atsakymas nėra sudėtingas ir žeminantis agentūras, ne. Agentūroms taip pat reikia išsilaikyti ir atlaikyti didžiulę konkurenciją, todėl prie visos kelionės kainos prisideda dar ir jų komisiniai. Tad, planuodami patys savo keliones, galite sutaupyti net iki 50 procentų kelionė kainos ir pasvarstykite, gal likusios lėšos bus tinkamos ir kitos kelionės planams? Juk išleidus mažiau galima pamatyti daugiau. Bet ne visi nori ar turi laiko užsiėmimams su asmeninių kelionių planų stygavimu. Bet kai kurie, net nesigilina, nuo ko prasideda tos pigios kelionės.

Apie keliones pagalvoja ar jomis pasidomi beveik kas antras Lietuvos gyventojas, statistinius duomenis pateikia Lietuvos turizmo departamentas. Bet koks skaičius pagalvoja ar supranta nuo ko startuoja tokių kelionių organizavimas, greičiausiai, kad pagalvoja mažuma. Juk ne kiekvienas gali įsivaizduoti, kad kelionės prasideda ne nuo kelialapio į kokią nors šalį užpirkimo ar rezervavimo agentūroje, bet nuo pigių lėktuvų bilietų įsigijimo. Pigūs lėktuvų bilietai ir yra būtent tas pagalbininkas, kuris keliones gali padaryti brangias arba atvirkščiai, labai pigias. Nustebote? Greičiausiai, kad net negalvojote, jos pigūs aviabilietai, kuriuos galima įsigyti į bet kurią šalį ne tik Europoje, bet ir kituose kontinentuose, padeda keliauti ne tik pigiau, bet dar ir dažniau, sutaupant nemažai lėšų kitų kelionių planavimui.

Todėl, kai kurie keliautojai iš Lietuvos, jau atrado sau visas galimybes susiplanuoti pigią kelionę į bet kurią šalį, žinojau jau, kur galima užsisakyti pigų viešbutį ar motelį ir kaip galima pigiai aplankyti viso pasaulio šalis, įsijungus kelioninių lėšų taupymo režimą dar prieš pradedant jas planuoti.

Straipsnis parašytas: 2014-10-20