Signalizacija saugantiems automobilį

Signalizacija saugantiems automobilį
Šiuo metu siūlomos įvairios automobilių apsaugos sistemos. Jos skirstomos pagal kainą, lygius, veikimo principus. Vis didėjanti paklausa skatina ir didesnę pasiūlą. Pirkėjas gali rinktis pagal įvairius kriterijus. Nebrangi ir patikima automobilio apsaugos sistema noriai perkama. Daugelis automobilių savininkų pasitiki peidžiarine signalizacija, kuri dar vadinama dvipusio ryšio signalizacija.
Sakoma, kad genialumas slypi paprastume. Kalbant apie tokią automobilio apsaugą galima teigti, kad jos veikimo paprastume slypi efektyvumas. Dvipusio ryšio signalizacijos sistema yra valdoma atskiru dvipusio ryšio pulteliu. Jo valdymas vyksta nuotoliniu būdu. Kam reikalingas dvipusio ryšio pultelis? Jis gali siųsti komandas į automobilyje sumontuotą bloką. Taip pat į pultelį automobilio savininkas gauna pranešimus apie suveikusią signalizaciją. Peidžerinės signalizacijos montavimas yra labai paprastas. Ji nesudėtingai gali būti įmontuojama į visus šiuolaikinius automobilius. Kaina tiek apsaugos sistemos, tiek ir jos montavimo – dar vienas privalumas. Ji nėra didelė, todėl tampa prieinama daugeliui vartotojų.
Ar žinote, kad vagims patinka greitai ir paprastai vagiami automobiliai? Jei jie neturi daug laiko, o apsaugos sistema patikima, tai jie verčiau rinksis kitą, kuriame viso to nebus. Juk jiems svarbi ne tik kiekviena minutė, bet ir kiekviena sekundė. Vagims ypatingai nepatinka dvipusio ryšio signalizacija, nes ji tyliai veikia. Išjungiant ir įjungiant viskas vyksta tyliai. Be to, joje dažnai būna sumontuoti ir dviejų smūgių jutikliai. Jei suveikia signalizacija, tai blokuojamas variklis. Kuo daugiau kliūčių, tuo labiau ji nepatiks ilgapirščiams. Sako, kad net ir brangiausia apsauga neapsaugos automobilio, jei jo savininkas turi problemų su atmintimi ir pamiršta ją įjungti. Naudojantis dvipusio ryšio signalizacija net ir pamiršus ją įjungti neverta nerimauti, nes ji pati įsijungs.
Tiek daug privalumų ir nė vieno trūkumo? Jei atsakymas būtų teigiamas, tai Jūs suabejotumėte tokia gera apsaugos sistema. Deja, kol kas nėra tokios sistemos, kuri turėtų tik privalumus. Pagrindinis jos trūkumas – pulteliai, kuriuos Jūs privalėsite nešiotis su savimi. Du pulteliai, iš kurių vienas yra skirtas sistemos valdymui, o į kitą gausite visą informaciją. Ne visuomet patogu juos pasiimti su savimi, tačiau, jei norite patikimos ir nebrangios apsaugos sistemos, tai teks įprasti prie šio nepatogumo.
Peidžiarine signalizacija pasitiki tiek transporto priemonių savininkai, tiek ir draudimo bendrovės. Turint tokią apsaugos sistemą neteks susidurti su nemalonumais ir galima bus ramiai palikti savo automobilį. Taip puiki priemonė apsaugoti savo turtą nuo vagių.

One thought on “Signalizacija saugantiems automobilį

  1. Pingback: 1-2-3 lygio signalizacija, GSM, palydovine, auto, peidžerinė

Comments are closed.